סטודיו לריקודי סלונים ולטינים בירושליםץ סלסה, בצ'אטהשיעורי ריקוד, ריקוד חתונה. Jerusalem Dance Studio, Ballroom Dancing, Latin Dancing, Salsa, Bachata

במידה ובחרתם להכין ריקוד ללא עזרה מקצועית, הינה כמה טיפים חשובים:


1. בחרו את המוזיקה מראש, בעצמכם, ותדאגו שהדי ג'יי יודע על איזו גרסה מדובר .
2. אם השיר שבחרתם הינו ארוך (יותר מ-3 דקות), בקשו מהדי ג'יי לקצר אותו ולתת לכם את הגרסה המקוצרת לפחות כמה שבועות לפני האירוע ,כדי שתוכלו להתאמן ולתרגל.
3. אם בחרתם להכין ריקוד לבד ,ללא עזרה מקצועית, חשוב שתסכמו ביניכם מספר נקודות חשובות, כגון: כניסה על הרחבה (מתי ואיך ), כיוון בו נמצאים האורחים\ צלמים \די ג'יי ומה התנועות שבהן חשוב לשמור על כיוון מסויים, וסיום הריקוד (איך ומתי ).
4. תתאמנו הרבה, תרגלו את סדר הצעדים, יחד עם המוזיקה, ונסו לעשות חזרות לא רק בחדר סלון בביתכם אלא בעוד מקומות . (הזכרון שלכם יכול לבגוד בכם ברגע שהסביבה או המקום ישתנו).
5. אל תשכחו: צעדים מגוונים זה טוב ויפה, אבל קשר ביניכם, מבטים שלכם ומה שהעיניים שלכם אומרות ,אלה הדברים היותר חשובים!
6. חשוב מאוד! תרגלו את הריקוד בנעליים בהן תרקדו בחתונה. כלות: תחשבו גם על השמלה והעיצוב שלה בזמן בחירת הצעדים ותנועות. 
7. גם אם הכנתם את הריקוד לבד והתאמנתם עליו הרבה, מומלץ להראות אותו למישהו (עדיף מקצוען) על מנת לתקן את הטעויות שאתם לא יודעים עליהם, מכיוון שפשוט לא רואים את עצמכם מהצד!
מספיקים 2 מפגשים בכדי לתקן ולשפר משמעותית את הריקוד ולחזק את הביטחון שלכם.
 
בהצלחה על רחבת הריקודים!
 1443463.jpg
 רח' האומן 9  (קומה 2) ירושלים , טל:02-6500999
בית ספר לריקוד בירושלים, סטודיו לריקוד בירושלים , סלסה בירושלים , ריקודים לטיניים בירושלים , ריקודים סלוניים , סלסה  ,רקוד לחתונה , טנגו בירושלים , ריקודים בירושלים , שיעורי ריקוד בירושלים , ללמוד לרקוד, אולם ריקוד , השכרת סטודיו לריקוד בירושלים , שיעורים פרטיים בריקוד, שיעורי ריקוד בירושלים 
שלל של סוגי ריקוד לזוגות וליחידים:  ריקודים סלוניים, סלסה, לטיניים, ג'אז, טנגו ארגנטינאי,בצ'אטה